NOVINKY

arr3arr3

TOVAR V AKCII

Zvýhodnená cena 9,50 EUR
skladom
Zvýhodnená cena 1,15 EUR
skladom
Zvýhodnená cena 14,16 EUR
skladom

KONTAKTY

Erik Kováč - GURU
Nám.Ľ.Štúra 5329/17 PREVADZKA : Nám.Ľ.Štúra 24
97405 Banská Bystrica
tel: +421 904 237045
info(a)gparkety.sk
IČO : 46141006
DIČ SK : 1049310119

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Zvýhodnená cena 15,56 EUR
skladom
Zvýhodnená cena 15,56 EUR
skladom
Zvýhodnená cena 15,56 EUR
skladom

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Vela 43% Ide to 55% Nie príliš 1% Vôbec 1%

 

 

Laminátová podlaha je u nás stále obľúbenejšia. Výhodou je nielen jej priaznivá cena, ktorá je oproti drevu výrazne nižšia, ale i rad ďalších vlastností. V porovnaní s drevom je tiež odolnejšia.

Tmavé podlahy pohlcujú svetlo a tiež ovplyvňujú pristorový dojem miestnosti. Vo veľkých miestnostiach pomáhajú vytvárať atmosféru tepla a pohodlia.

Smer drevenej podlahy ovplivňuje atmosféru mistnosti. Prirodzený smer je obvykle pozdĺžny v smere k oknu a dennému svetlu.

Drevené podlahy patria medzi podlahové krytiny, ktoré vďaka svojmu príjemnému a prírodnému charakteru vyvolávajú v človeku pocit harmónie a tepla.

Pravé parkety sú vyrábané z masívneho rasteného dreva. Enviromentálne výrobné metódy zaručujú, že tradičná kvalita a atraktívnosť prírodného materiálu sa odráža na vysokej kvalite podláh.


VINYLOVE PODLAHY / Solidtex

Gerflor Solidtex vinylové podlahy s textilnou podložkou

Charakteristika Solidtex

PVC podlaha vyrobného radu Gerflor Solidtex ponúka finančne dostupnú variantu vinylov s textilnou podložkou, ktorá nie je na úkor kvality. Mimoriadnu odolnosť tovaru zabezpečuje extra silná nášľapná vrstva hrúbky 0,5 mm a garantuje ju aj kvalifikácia úžitkovej triedy 33/42. Povrchová vrtsva je navyše ošetrená špeciálnym prídavkom Diamalite, ktorý uľahčuje údržbu účinnejším spôsobom a napomáha k odstraňovaniu nečistôt za použitia menšieho množstva čistiacich prostriedkov a aj vody. Mimoriadne odolný charakter tohto vinylu predurčuje podlahu pre pokládku nielen v sektore rezidenčného bývania (vrátane kúpeľňí aj kuchýň, lebo krytiny Gerflor Solidtex sú kompatibilné na izby trpiace práve na zvýšenú vlhkosť), tiež v administratívnych priestoroch úradov alebo budovách ľahkého komerčného odvetvia. V ponuke sú tradičné i menej obvyklé dekory vinylových podláh v roliach.Mzc3ZGZ